بهمن آقاجانپور

Ghaemshahr

بهمن آقاجانپور قادی کلایی در سال ۱۳۴۰ در محله قادیکلا از توابع قائم‌شهر به دنیا آمده و در همان شهر به تحصیل پرداخت؛ و بعد از خدمت سربازی سال ۱۳۶۴ وارد تربیت معلم هنر شده و در سال ۱۳۶۶ فارغ از تحصیل شدن مشغول به تدریس گردید.

در همان سال سال ۱۳۶۶ وارد با قبول شدن در رشته صنایع دستی وارد دانشگاه هنر تهران گردیده و در سال ۱۳۷۲ رشته کارشناس فنی صنایع دستی فارغ‌التحصیل شده‌است از آن به بعد به تدریس هنر مشغول شد.

در سال‌های ۱۳۷۵ و ۱۳۸۵ به عنوان نماینده رشته گرافیک از مازندران در بررسی کتاب‌های درسی وزرات آموزش و پرورش حضور داشته‌اند.

در سال ۱۳۶۷ از وزارت آموزش پرورش درجه ۱ هنری را دریافت داشته‌است.

در سال ۱۳۷۸ در یادواره محمد تقی جعفر تبریز بین دانشکده‌های کشور رتبه اول خوشنویس را در یافت داشت؛ و از سال ۱۳۸۵ مشغول نوشتن کتاب هنر سوخت چرم گردیده و دو جلد کتاب هنر سوخت چرم تألیف نمود کتاب اول در سال ۱۳۹۳ تألیف و در مورد تاریخ هنر سوخت چرم است و کتاب دوم که در مورد آموزش هنر سوخت چرم است را در سال ۱۳۹۵ تألیف گردیده‌است. و در خرداد ۱۳۹۵ به عنوان چهره ماندگار ایران انتخاب گردیده‌است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

پریسا جوادی

پریسا جوادی کوچکسرایی (زادهٔ ۱۳ شهریور ۱۳۷۸ قائمشهر ) بانوی تکواندوکار ایرانی و عضو تیم ملی تکواندوی بانوان ایران است.او توانست در بازی‌های آسیایی داخل سالن و هنرهای رزمی ۲۰۱۷ در عشق‌آباد به مدال طلا دست یابد. او همچنین در مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان ۲۰۱۶ و قهرمانی نوجوانان آسیا ۲۰۱۵ به مدال برنز دست یافت. پریسا جوادی در ترکیب تیم ملی ایران در بازی‌های […]
پریسا جوادی قهرمان تکواندو بانوان